Wybór języka

Polish English German

Obrazy

1_45.png

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.

Użytkownicy

Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszyscy
192
247
439
439
437008
image1 image2 image3

Środą Popielcową rozpoczynamy Wielki Post.

Ks. Proboszcz zaprosił wiernych do przeżywania Eucharystii z obrzędem posypania głów popiołem.

Przy posypaniu głów popiołem usłyszmy słowa: "Prochem jesteś i w proch się obrócisz" lub "Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię" - to słowa, które przypominają nam o śmiertelności naszego ciała, ale również o nieśmiertelnej nadziei, którą niesie Ewangelia.

Urodziny Księdza Proboszcza

3 marca to dzień urodzin naszego  księdza proboszcza Jana Palusa. Z tej okazji  w kościele odprawiona została Msza Święta w intencji Solenizanta. Wszyscy zebrani w kościele otoczyli swojego Duszpasterza modlitwą, a przedstawiciele działających przy parafii grup, uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami i Panią Dyrektor  oraz sołtysi poszczególnych miejscowości złożyli Księdzu Proboszczowi życzenia.Oprawę muzyczną tej Eucharystii zapewniła nasza orkiestra parafialna oraz nasz parafialny chór GAUDETE.

Solenizant serdecznie podziękował wszystkim za wszelkie dobro i pamięć.

Księdzu Proboszczowi składamy najlepsze życzenia,
aby Bóg błogosławił Księdza posłudze,
prowadził ją i wspierał potrzebnymi łaskami,
aby Księdza nauczanie trafiało na podatny grunt
i przynosiło zamierzone owoce,
a Księdza praca spotykała się z życzliwością.

Szczęść Boże!