Wybór języka

Polish English German

Obrazy

1_07.png

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.

Użytkownicy

Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszyscy
223
247
470
470
437039
image1 image2 image3

W niedzielę 28 sierpnia przeżywaliśmy doroczny odpust ku czci Patronki naszej parafii, Matki Bożej Częstochowskiej.

Tegoroczny Odpust  ku czci naszej Patronki – Matki Bożej Częstochowskiej odbył się w piękną, słoneczną, a zarazem ostatnią sierpniową niedzielę – 28 sierpnia.  Sumie odpustowej przewodniczył i kazanie wygłosił ks. Marcin Królik. Następnie miała miejsce procesja eucharystyczna i został odśpiewany hymn „Te Deum” – „Ciebie Boga wysławiamy”. Tradycyjnie po Mszy św. parafianie i goście mieli okazję posłuchać występu naszej orkiestry parafialnej.

Wszystkim obecnym na Uroczystościach Odpustowych także orkiestrze oraz Dzieciom Maryi  dziękuję za wspólną modlitwę i życzę szczególnej opieki naszej Patronki – Matki Bożej Częstochowskiej. Niech Matka Boska Częstochowska wyprasza rodzinom, dzieciom i młodzieży Boże łaski. Szczęść Boże!

Proboszcz ks. Jan Palus

O godzinie 15.00 w czasie nieszporów odpustowych miał miejsce występ zespołu ANIMA, który uświetnił tę niedzielną uroczystość.

 

 

PAMIĄTKA

Goszczący u nas, z okazji ŚDM,  młodzi ludzie z Niemiec wraz z wolontariuszami  wspólnie wykonali plakat upamiętniający  ich pobyt w naszej parafii. Plakat ten został umieszczony 8 sierpnia w sobotach naszego kościoła ( z prawej strony od głównego wejścia).