Wybór języka

Polish English German

Obrazy

1_76.png

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.

Użytkownicy

Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszyscy
157
247
404
404
436973
image1 image2 image3

ROZPOCZĘCIE NOWEGO ROKU SZKOLNO-KATECHETYCZNEGO 2013/2014

Młodzi ludzie potrzebują wychowawców, potrzebują przewodnika, który powinien być autorytetem. Potrzebują… również tego, aby ich poprawiać, stawiać im granice, mówić "tak" lub "nie".

Jan Paweł II

W poniedziałek - 2 września w czasie Mszy św. o godz. 8.00 rano nastąpiło uroczyste rozpoczęcie Nowego Roku Szkolno-Katechetycznego 2013/2014.

Ks. Proboszcz Jan Palus pobłogosławił pierwszoklasistom naszej parafii tornistry i przybory szkolne.

Wszechmogący Boże, prosimy Cię, pobłogosław przybory szkolne, pobłogosław tych, którzy będą nimi się posługiwać, wzrastając w mądrości i w wierze, spełnij to, czego pragną i daj im radość z oczekiwanych wyników i duchowego wzrostu. Napełnij ich serca światłem Ducha Świętego i umocnij na drodze wiary. Prosimy Cię o to przez Chrystusa, Pana naszego.

Amen

Maluchy zadbały o to , aby cała zawartość ich plecaków była poświęcona. Po błogosławieństwie pierwszoklasistów, ks. proboszcz udzielił błogosławieństwa Bożego na nadchodzący rok szkolny wszystkim uczniom i nauczycielom.